SOLO A7 Dedektör Temizleme Spreyi Tüpü

Tüm dünyada onaylı Solo A7 dedektör temizleme spreyi fonksiyonel dedektör temizleme için tam uyum sağlayan parçacıklar içerir. Aerosol şeklinde ambalajlanmış olup profesyonellerin tercihi diğer Solo ürünleri ile kullanım için tasarlanmıştır.

Dünya’da Yangın Alarm Sistemlerinin Testi ile ilgili tek firma olan SOLO’nun Duman ve Kombine Dedektörlerin temizliği için ürettiği SOLO A7 Temizleme Spreyi,  Duman dedektörlerinin mekanik parçaları yoktur. Genelde zaman içerisinde bozulma veya hatalı alarm verme sebebi; sensörlerinin toz ve kir parçaları ile tıkanmış olmasındandır. Dedektörlerin ortamın tozluluk durumuna veya işletmenin çalışma sektörüne göre yıllık 1 ila 6 aylık periyodlarla bakımının yapılmasının gerekmektedir. Bakım için SOLO A7 Dedektör Temizleme Sprey Tüpü konusunda rakipsizdir. Benzer veya muadil bir dedektör temizleme spreyi yoktur.

UL ve ULC Uluslararası Sertifikalı
Dedektör üretici onaylı Yanmaz Hızlı aktivasyon Hızlı temizleme zamanı Toksik madde bulundurmaz Hiçbir zararlı kalıntı bırakmaz 250 ml

SOLO A7 SPREY HS CODE
SOLO A7 SPREY  GTİP KOD (Gümrük Tarife Cetveli)
SOLO A7 SPREY Çeki Listesi
SOLO A7 SPREY Menşei Bilgileri için bizden bilgi isteyiniz

Ürünü satın almak için info@soloturkiye.com ‘dan teklif alabilirsiniz veya aşağıdaki linkten online sitemizi kullanabilirsiniz.
Veya 0312 232 3260 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Dedektör Temizleme Sprey Satın Al

Dedektör Temizleme Spreyi