SOLO Test Spreyleri Ürün Değişimi hakkında

SOLO Test Spreyleri

Solo Test Spreyleri ile ilgili düzenlemeye ilişkin bazı ürün güncellemeleri bulunmaktadır, şu anda sunduğumuz basınçlı aerosol ürünlerinin bazılarında değişiklikler yapmamız gerektiği anlamına geliyor, çünkü bu yeni AB düzenlemesinin tarihi yakın gelecekte bilmeniz gereken her şeyi hatırlatıyor.

31 Aralık 2017 itibariyle Solo A3 duman testi aerosolümüz artık üretilmeyecek, bu ürünün yerine alternatif çözümlerimizden birini seçmeniz gerekecek – Solo A10, Solo A10s veya Solo A5.

Yeni ürün yelpazemiz rakipsiz bir seçenek sunuyor. Test yapılacak olan işletmede olabilecek bazı zorunluluklardan dolayı yanıcı olmayan (non-flammable) bir solüsyon olan Solo A3’e benzer özelliklerde ürün tercih edilecekse, Solo A10  yeni çözümünüzdür. Solo A10, 250 ml’lik standart kutuda Solo A10s veya 150 ml’lik bir kutuda Solo A10 olarak isimlendirilmiştir.

Alternatif olarak, yanıcı olmayan bir ürün gerekli değilse, Solo A5 yeni çözümünüz olabilir. Solo A5 fiyat olarak diğer Solo A10 serisine göre daha caziptir.
Birçok basınçlı aerosol ürünüyle ortak olan Solo A5, yanıcı bir üründür ve standart 250 ml’lik kutuya dahildir.

Özetle;

Solo A3 yerine üç farklı ürün üretilmiştir. Bu ürünlerin temel özelliklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.
Solo A5 ; 250ml, ekonomik fiyat, flammable özellik.
Solo A10 ; 150ml, ekonomik fiyat, non-flammable özellik.
Solo A10s ; 150ml, non-flammable özellik.

solo-a5-a10s

Solo ürün yelpazesinin bir parçası olarak, her iki ürün de tanıdık bir görünüme sahiptir ve tarafımızdan temin edilebilir.

Elle kullanılan duman test aerosollerimizden ikisi de bu yeni düzenlemelerin bir parçası olarak aşamalı olarak kullanılacaktır, ancak mevzuat güncellemesinden etkilenmeyen en çok satan Smoke Sabre aerosolümüzle hazır bir alternatifimiz var.

Videomuzu izleyin ve yeni aerosolünüzü şimdi seçin.

 

Solo Test Spreyleri konusunda daha fazla bilgi almak ve sisteminiz ile ilgili en doğru test ekipmanlarını tespit etmek için bizimle iletişime geçiniz. Solo Türkiye iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0312 911 3893 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.